درباره ما

ای دانای بی همتا ، ای بخشنده ای که نا خواسته عطا فرمایی و هر نیازمندی را به عدالت بی نیاز گردانی ،مگر اینکه نالایق باشد و آن عنایت را به باژگونه از دست دهد .از دست و زبان که بر آید کز عهده ی شکرش به در آید.

فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به مطالعه ، طراحی ،توسعه ،پیاده سازی ، پشتیبانی یا مدیریت سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه ،خصوصاً برنامه های نرم افزاری و سخت افزاری رایانه می پردازد.

به طور کوتاه ،فناوری اطلاعات با مسائلی مانند استفاده از رایانه های الکترونیکی و نرم افزار سرو کار دارد تا تبدیل ، ذخیره ، حفاظت ، پردازش ،انتقال و بازیابی اطلاعات به شکلی مطمئن و امن انجام پذیرد.

مرکز خدمات تهران ترجمه توسط جمعی از دانشجویان  دکتری تربیت مدرس و انیستیتو پاستور ایران طراحی و مدیریت می گردد .  امید است این مرکز با به کارگیری برترین مترجمین داخلی و خارجی آماده ارائه خدمات به سریعترین و با کیفیت ترین نحو ممکن  باشد.

اهداف مرکز خدمات تهران ترجمه :

  • حذف واسطه و مخارج رفت و برگشت که باعث کاهش هزینه ها میگردد که در این راستا سایتی طراحی گردیده است تا تمام مراحل سفارش ترجمه از طریق آن صورت گیرد.
  • استخدام مترجمین متخصص  برای ترجمه تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی ایشان و ارجاع کار مرتبط با تحصیلات ایشان که در این راستا در حال حاضر حدود 1600 مترجم در رشته ها و گرایش های مختلف به استخدام در آورده است.
  • ارائه خدمات ترجمه در سریعترین حالت ممکن که در این راستا از طریق یک اپراتور 24 ساعته و شیوه مدیریتی جدید تمام تلاش خود را نموده است تا مشتریان گرامی در هر زمان که اراده نمایند بتوانند از خدمات ما بهره مند گردند.
  • رضایت کامل مشتری که در این راستا 72 ساعت گارانتی برای کلیه خدمات ما وجود دارد و در صورتی که مشتری از کیفیت ترجمه متن یا مقاله یا … خود راضی نبود می تواند از ضمانت سفارش خود استفاده نماید و مرکز مجاب می باشد تمام ایراداتی که مشتری از ترجمه گرفته است را به صورت رایگان برطرف نماید. وو البته در صورتی که مشتری درخواست انصراف بدهد، سفارش ترجمه ایشان با هیئت داوری سپرده خواهد شد و در صورتی که داوران نیز با مشتری هم عقیده باشند کل وجه سفارش ترجمه به مشتری عودت داده خواهد شد.
  • حفظ حریم مشتریان و مترجمین از اهداف اصلی این مرکز می باشد که در این راستا  در هیچ حالتی متون و مقاله ارسالی و ترجمه شده و همچنین  اطلاعات خصوصی کاربران در اختیار اشخاص حقیقی و یا حقوقی قرار نخواهد گرفت. البته از آنجایی که مدیران مرکز از پزشکان و دانشجویان دکتری می باشند خود از اهمیت  موضوع آشنا هستند و می دانند که دانشجویان چه زحمتی برای پایان نامه خود می کشند و به مقاله ایی می رسند و بعد می خواهند مقاله خود را به انگلیسی برگردانند و در ژورنال های معتبر جهانی با ایمپکت فاکتور بالا چاپ نمایند و در این راستا خواهان امنیت کامل می باشند. ما امنیت و حفظ حق امتیاز را برای سفارش دهنده حفظ می نماییم و تمام تلاشمان را برای ارائه کیفیت برتر خواهیم نمود.
  • کار آفرینی و ترویج فرهنگ استفاده از اینترنت برای انجام امور در کشور عزیزمان ایران که امید است با طراحی این وبسایت این امر محقق گردد. در حال حاضر این مرکز بالغ بر 1600 مترجم  به استخدام در آورده است و این افتخار را قدر می داند.
  • ارائه خدمات ترجمه در سه سطح عالی ، خوب و متوسط که مشتریان گرامی بتوانند بسته به سطح نیاز خود کیفیت ترجمه را انتخاب نمایند.
تهران ترجمه - tehrantarjomeh- لیست قیمت - ترجمه متون- نرجمه فارسی به انگلیسی- ترجمه انگلیسی به فارسی- ترجمه متن- ترجمه مقاله- ترجمه کتاب- ترجمه تخصصی - ترجمه فیلم - مترجم همزمان-ضمانت- ضمانت 72 ساعته-ذرباره ما-

مرکز خدمات تهران ترجمه پس از ارزیابی و آزمون هایی که برای مترجمین برگزار کرده است، اقدام به دسته بندی مترجم در سه دسته متوسط، خوب و عالی نموده است تا مشتریان قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند و بتوانند بسته به اهمیت کیفیت و هزینه، یکی از حالت های  متوسط ( مترجمین عادی و کم تجربه ) ،  خوب ( مترجمین حرفه ایی ) و عالی  ( مترجمین ممتاز و زبده ) را استفاده نمایند.

 


رشته ها و زمینه های مورد فعالیت:

برای ترجمه  هر نوع متن چاره ای اندیشه شده است- رشته های ادبیات و زبان شناسی ، پزشکی ، اسناد تجاری ، اقتصاد ، بازرگانی ، برق و الکترونیک ، حقوق، روانشناسی ، زمین شناسی و معدن ، زیست شناسی ، سیاسی ، شیمی ، صنایع ، علوم اجتماعی ، علوم پایه ، علوم طبیعی ، عمران ، فقه ، فلسفه ، مالی ، متالورژی و مواد ، محیط زیست ، مدیریت و حسابداری ، مکانیک ، نفت و گاز و پتروشیمی ، هنر، ورزش ، کامپیوتر، کشاورزی و صنایع غذایی ، متون عمومی و سایر جهت ارائه در داننشگاه ها ، سازمانها، نشریات و مجلات ، مقاله  ISI ، مقاله ی IEEE  یا هرژورنال دیگر، بوروشور و راهنما، کتاب ، مکاتبات روزمره ی اداری یا سازمانی یا تجاری ، متون کاتالوگ ،  نامه نگاری های  اداری و تجاری ، تحقیق دانشجویی ، پایان نامه ، تلخیص و نوشتن مقاله از پایان نامه ، ترجمه ی مقاله ی فارسی به انگلیسی ، خلاصه نویسی و تهیه Abstract و هر گونه ترجمه ی دیگر به شکل عکس ، برگه ، شکل ، word ، Pdf، text ….

برای ترجمه ی متن خود کافی است به صفحه سفارش ترجمه رجوع نمایید!

هر مشکلی راه حلی دارد و ما برای یافتن آن راه حل اینجا هستیم کافی است مشکلتان را در میان بگذارید

تهران ترجمه - tehrantarjomeh- لیست قیمت - ترجمه متون- نرجمه فارسی به انگلیسی- ترجمه انگلیسی به فارسی- ترجمه متن- ترجمه مقاله- ترجمه کتاب- ترجمه تخصصی - ترجمه فیلم - مترجم همزمان-
تمامی خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

طراحی و کدنویسی با

توسط یانا