این مرکز با بکارگیری تکنولوژی اطلاعات و برترین مترجمین متخصص داخلی و خارجی، به صورت 24 ساعته با سرعت، کیفیت و قیمت بسیار مناسب در خدمت دانشجویان، مؤسسات،شرکت‌ها،سازمان‌‌ها و مشتریان گرامی و ارجمند می‌باشد. ما پیشرو در ارائه‌ خدمات تخصصی ترجمه می‌باشیم و ترجمه متون تخصصی را به متخصصین همان رشته و گرایش واگذار می‌نمائیم. از آنجائیکه کلیه مراحل به صورت اینترنتی انجام می‌شود لذا لزومی به مراجعه حضوری برای انجام امور وجود ندارد و ما با حذف مخارج حاشیه‌ای شامل هزینه رفت و برگشت و صرفه‌جویی در زمان توانسته‌ایم بهترین سرعت، قیمت و کیفیت را جهت خدمت به مشتریان گرامی مهیا نمائیم.
این مرکز قادر به ارائه خدمات ترجمه در کلیه رشته‌ها و گرایش‌ها به بیش از 41 زبان زنده دنیا (انگلیسی، فرانسه، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیولی، عربی، ترکی استانبولی و…) می‌باشد.

این لوگو نمایانده ی تهران ترجمه است
کتاب

ترجمه کتاب

به پنج دلیل شما از ترجمه کتاب توسط تهران ترجمه راضی‌تر خواهید بود

مقاله و متن

ترجمه مقاله و متن

سه دلیل برای آنکه باید ترجمه‌ی مقاله خود را به تهران ترجمه بسپارید

شفاهی و همزمان

ترجمه شفاهی و همزمان

در ترجمه شفاهی به این 9 مورد به طور جدی توجه کنید

ترجمه تصویری

ترجمه فیلم و فایل صوتی

بیست و پنج نکته در ترجمه ی فیلم و تهیه ی زیرنویس که توجه به آن ضروری است

تمامی خدمات ما مشمول 72 ساعت گارانتی از زمان تحویل متن ترجمه شده به مشتری است به طوری‌که اگر مشتری هر‌گونه ایرادی در فن ترجمه یا تایپ آن مشاهده نماید و ظرف مدت 72ساعت برای ما پیام بگذارد یا تلفنی تماس بگیرد ما ملزم به برطرف کردن تمامی ایرادات وارده می‌باشیم. لازم به ذکر است که مرکز به ازای هر 24 ساعت تأخیر درتحویل متن ترجمه شده ملزم به بازپرداخت 10 درصد از هزینه‌ی سفارش می‌باشد. ضمناً تا زمانی که خدمات ارائه نشده است مشتری حق انصراف دارد و وجه پرداختی به او بازگردانده می‌شود.


تمامی خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.