لیست قیمت ترجمه

لیست قیمت ترجمه در تهران ترجمه

قیمت‌ها در جداولی تنظیم شده‌اند

شما در این برگه می‌توانید لیست قیمت ترجمه را ببینید. و همچنین انواع آپشن‌ها و انتخاب‌های متفاوتی که تهران ترجمه برایتان فراهم کرده است. ببینید. جداولی در این صفحه لینک شده‌اند. با کلیک بر روی دگمه‌ی هر کدام؛ این جداول در دسترس شما قرار خواهند گرفت. این جداول شامل جدول لیست قیمت انگلیسی به فارسی و همچنین لیست فارسی به انگلیسی است. لیست قیمت ترجمه سایر زبان‌ها هم در همین صفحه است. یادتان باشد؛ قیمت گذاری در تهران ترجمه رایگان است. و هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد. 

اگر به ترجمه ارزان نیاز دارید؛ به شما پیشنهاد می‌دهیم: از ترجمه با کیفیت معمولی استفاده کنید. می توانید توضیحات بیشتر را در مورد کیفیت معمولی در لینک مربوط ببینید.

لیست قیمت‌ ترجمه در تهران ترجمه چگونه است؟

قیمت‌های تهران ترجمه عادلانه و منصفانه است.

 
برای آنکه رفاه همگان در سفارش و دریافت ترجمه تأمین شود؛ در تهران ترجمه سه کیفیت متفاوت ارائه می‌شود؛ تا هر کسی با هر بودجه‌ی مالی و توانی بتواند ترجمه خود را سفارش دهد. علاوه بر این  انتخاب زما‌ن‌های متفاوت برای تحویل ترجمه هم ممکن است؛ بنابراین برای هر سفارش شما حداقل 6 آپشن دارید. لیست‌ قیمت‌ ترجمه می‌تواند در انتخاب به شما کمک کند.  

کیفیت معمولی یا ترجمه دانشجویی

اگر شما دانشجو هستید؛ حتما قیمت‌های ما برای شما مناسب است. چون می‌توانید کیفیت معمولی ترجمه (یا ترجمه دانشجویی) را انتتخاب کنید. کیفیت معمولی برای ترجمه با قیمت دانشجویی طراحی شده است.  برای اینکه اطلاعات بیشتری به دست بیاورید بر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید. همچنین برای انتخاب بهتر می‌توانید لیست قیمت ترجمه را ببینید.

کیفیت «خوب» در ترجمه، یا ترجمه با بازخوانی

اگز می‌خواهید مقاله‌اتان را برای ترجمه بسپارید.  و بعد از این که ترجمه‌اش را تحویل گرفتید؛ نیازی به کنترل و بازخوانی آن نداشته باشید؛ بهتر است کیفیت خوب را انتخاب کنید. 

طرح «عالی» برای موارد ویژه است

اگر شما می‌خواهید کتاب جاپ کنید؛ یا  می‌خواهید یک مقاله در یک مجله چاپ کنید؛ یا اگر می‌خواهید حتی نگاه کوجکی هم به متن ترجمه شده نیاندازید؛ و آن را ارائه دهید؛ بدانید؛ این طرح برای شما مناسب است. 

برای موارد فوری و عجله‌ای قیمت‌های جداگانه طراحی شده است.

اگر شما تکلیفتان را با تأخیر انجام می‌دهید نگران نباشید تهران ترجمه برای کمک به شما آماده است. برای این منظور ما طرح «فوری» را برایتان ساخته‌ایم. 

هرچه حجم سفارش شما بیشتر باشد قیمت ارزانتر خواهد بود.

لیست قیمت و تخفیفات حجمی سفارش ترجمه زبان انگلیسی به فارسی:

 
لیست قیمت ترجمه ججمی انگلیسی به فارسی
برای محاسبه دقیق هزینه، سفارش ترجمه خود را در وبسایت تهران ترجمه ثبت کنید تا به صورت رایگان توسط اپراتور قیمت گذاری شود.

لیست قیمت و تخفیفات حجمی سفارش ترجمه زبان انگلیسی به فارسی: 

البته تمام زبان ها شامل تخفیفات حجمی می باشند. برای محاسبه دقیق هزینه، سفارش آنلاین ترجمه خود را در وبسایت تهران ترجمه ثبت کنید تا به صورت رایگان توسط اپراتور قیمت گذاری شود.

  • هر 250 کلمه یک صفحه در نظر گرفته می شود و هزینه نهایی سفارش ترجمه بر اساس تعداد کلمات مبدا محاسبه می شود.
  • در سفارش های ترجمه فوری، زمان نصف و قیمت دو برابر می شود.
  • در صورتی که سفارش ترجمه متن مورد نظر شما جزء متون تخصصی رشته ادبیات و زبان شناسی باشد، قیمت های بالا در ضریب 1.7 ضرب خواهد شد.
  • در صورتی که سفارش ترجمه متن مورد نظر شما جزء متون تخصصی اسناد تجاری باشد، قیمت های بالا در ضریب 1.8 ضرب خواهد شد.
  • در صورتی که سفارش ترجمه متن مورد نظر شما جزء متون تخصصی رشته های حقوق، فقه، فلسفه و پزشکی باشد، قیمت های بالا ضریب خواهند داشت.
  • کلیه سفارش ها به شکل تایپ شده تحویل می گردد و هزینه پرینت جداگانه محاسبه می شود که صفحه ای 30 تومان می باشد.


تمامی خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.