سوالات رایج

سوالات رایج

1-منظور از سه نوع کیفیت متوسط ، خوب و عالی به همراه بازخوانی چیست؟

البته ارائه ترجمه در سه سطح کیفی جهت ارائه خدمات بهتر و متناسب درخواست و سلیقه  مشتریان می باشد.کیفیت عالی توسط مترجمین مجرب و بسیار با سابقه انجام می شود و توسط مترجم دوم بازبینی می شود.کیفیت خوب توسط مترجمین حرفه ای و با سابقه ترجمه می شود و کیفیت متوسط توسط مترجمین کم سابقه ترجمه می شود.

 • مثلا در ترجمه متوسط معادل انگلیسی اصطلاحات تخصصی نوشته نمی شود و توجه کمتری به لغات تخصصی می شود لذا این سطح کیفیت برای متون عمومی  که عاری از اصطلاحات تخصصی می باشند مناسب است. البته شما می توانید برای متون عمومی خود که از حساسیت بالایی برخوردار می باشد از سطح کیفیت خوب استفاده نمایید.

 

 • در ترجمه با کیفیت خوب معادل انگلیسی لغات در متن گنجانده می شود و مترجمین مجرب و متخصص توجه زیادی به اصطلاحات تخصصی متن می کنند. این سطح برای ترجمه مقاله و متن تخصصی رشته شما مناسب می باشد. البته در صورتی که سفارش شما از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد می توانید از سطح کیفیت عالی به همراه باز خوانی استفاده نمایید.

 

 • در ترجمه با کیفیت عالی به همراه بازخوانی علاوه براین که یک مترجم زبده و با سابقه ای که در گرایش سفارش شما تخصص دارد ، ترجمه را انجام میدهد، پس از آن یک مترجم دوم که دارای کارشناسی ارشد و یا  دکتری زبان انگلیسی می باشد متن ترجمه شده را از لحاظ فن ترجمه و گرامری بررسی می نماید تا عاری از کوچکترین خطاها شود. 

 


 

2- کوپن تخفیف چیست و چگونه می توان آن را بدست آورد؟

شما می توانید با معرفی این مرکز به دوستان، همکلاس ها، هم دانشگاهی ها و همکاران خود از کوپن تخفیفهدیه ما بهره مند شوید!

شما پس از ثبت نام می بایست با استفاده از آدرس ایمیل (کاربری) و رمز خودتان وارد سایت شوید. پس از اینکه وارد محیط کاربری خودتان شده اید می توانید در قسمتی که برای این کار تعبیه شده است شماره موبایل افرادی که می خواهید این مرکز را به آنها معرفی نمایید، وارد نمایید و ارسال اس ام اس را کلیک نمایید تا به طور اتومات یک دعوتنامه از سایت برایشان فرستاده شود.

در صورتی که برای 10 نفر دعوتنامه ارسال نمایید یک کوپن تخفیف 3 درصدی که اختصاصی شما می باشد به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

در صورتی که برای 20 نفر دعوتنامه ارسال نمایید یک کوپن تخفیف 5درصدی که اختصاصی شما می باشد به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

همچنین به قید قرعه  به صورت ماهانه برای افرادی که این مرکز را  به بیش از 30 نفر از دوستان خود معرفی نمودند جوایزی در نظر گرفته شده است. بدیهی است در صورتی که به بیش از 30 نفر دعوتنامه ارسال نمایید شانس بیشتری در قرعه کشی خواهید داشت. البته لازم به ذکر است که پورتال هوشمند تهران ترجمه تعداد ارسال اس ام اس ها را محاسبه و قرعه کشی را انجام میدهد.

این کوپن تخفیف برای شما صادر می شود . لطفا در حفظ و نگهداری کوپن تخفیف خودتان کوشا باشید. شما می توانید در تمام سفارش های خود از  کوپن تخفیف خودتان استفاده نمایید.

 


3-آیا امکان ترجمه فوری وجود دارد؟

بله ، در این صورت شما متحمل هزینه دو برابر خواهید شد. شما می توانید سفارش ترجمه  فوری خود را از طریق همین سایت به ثبت برسانید و در توضیحات سفارش خود بنویسید که تا چه زمانی باید این متن  یا مقاله ترجمه شوذ.


4-نحوه محاسبه هزینه چگونه می باشد؟

 تا 250 کلمه یک صفحه در نظر گرفته می شود که حداقل صفحات سفارش  آنلاین نیز می باشد ولی از یک صفحه به بعد بر اساس تعداد کلمات محاسبه خواهد شد. مثلاً اگر تعداد کلمات 400 عدد باشد ، دو صفحه محسوب نمی گردد بلکه بر اساس تعداد کلمات محاسبه خواهد شد.

 


5-در حال حاضر توسط چه بانک هایی می توانیم واریز هزینه انجام دهیم؟

شما از طریق تمام بانک های عضو شتاب (سپه ، پاسارگاد، ملی، ملت، مسکن، تجارت، رفاه، اقتصاد نوین، سینا و …) می توانید انتقال وجه را به صورت اینترنتی انجام دهید.


6- نحوه و کیفیت تحویل متن ترجمه شده چگونه می باشد؟

پس از ترجمه ، تایپ ،ویرایش و صفحه آرایی متون ترجمه شما در محیط کاربری شما در سایت قابل دانلود خواهد بود، البته به طور همزمان به آدرس الکترونیکی شما نیز ارسال خواهد شد.

 


7- قرعه کشی بین کاربران چیست و در چه صورتی می توان امتیاز بیشتری بدست آورد؟

قرعه کشی به صورت ماهانه در بین کاربران و مشتریانی که ثبت نام نمودند و سفارش ترجمه دادند انجام می شود. هر کاربر با ثبت نام خود 1 امتیاز و با هر سفارشی که ثبت می کند 2 امتیاز و با هر سفارشی که پرداخت می کند 3 امتیاز برای شرکت در قرعه کشی بدست می آورد. البته تعداد امتیازات از اول ماه تا آخر ماه جمع می گردد و زمان قرعه کشی در آخرین روز هر ماه می باشد.

البته لازم به ذکر است که پورتال هوشمند تهران ترجمه به طور اتومات امتیازات کاربران را در یک ماه جمع می بندد و در آخر هر ماه قرعه کشی می کند و  اسامی را معرفی می نماید.


8-از چه طریقی مراحل انجام سفارش ترجمه را اطلاع می دهید؟

از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع داده خواهد شد .البته شما می توانید از طریق شماره های تلفن مندرج در صفحه ارتباط با ما نیز پیگیری های لازمه را انجام دهید.


9-منظور از گارانتی 72 ساعته چیست؟

تمام خدمات ما دارای گارانتی 72 ساعته می باشند و البته این 72 ساعت از زمان ارسال متن ترجمه شده برای شما شروع می گردد. شما اگر در این 72 ساعت پیامی یا تماسی با ما داشته باشید ، کلیه اشکالات وارده بر طرف و مجدداً برای شما ارسال خواهد شد.


10-آیا می توانیم به صورت حضوری برای دادن سفارش ترجمه به دفتر شما مراجعه کنیم ؟

بله ، لطفاً آدرس مرکز خدمات تهران ترجمه را از صفحه ی ارتباط با ما یادداشت نمایید و سپس می توانید از طریق پست یا پیک موتوری یا دورنگار یا حضوراً برای ما ارسال نمایید و پیگیری های لازمه را از طریق تلفن انجام دهید.


11-آیا هیچ ضمانتی برای پرداخت هزینه سفارش ترجمه از طریق اینترنت وجود دارد؟

کلیه مباحث امنیتی پرداخت اینترنتی توسط بانک مربوطه ضمانت می شود.


12-قیمت ها و ثبت سفارش ترجمه چگونه در سایت شما مشخص می شوند؟

شما می توانید با مراجعه به لیست قیمت و زمان تحویل ،اطلاعات لازمه را داشته باشید.البته شما بعد از ثبت سفارش ترجمه از قیمت دقیق و زمان تحویل دقیق سفارش   ترجمه خود مطلع خواهید شد که این کار به طور رایگان توسط اپراتور سریعاً انجام می شود.


13-سیستم پشتیبانی شما چگونه میباشد؟

شما می توانید از طریق دادن پیام در محیط کاربری خود یا از طریق شماره تلفن های موجود در «صفحه ی ارتباط با ما » با این مرکز ارتباط برقرار کنید.


14-آیا می توان به عنوان مترجم با شما همکاری داشت؟

البته در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانید با شماره تلفن های مرکز خدمات تهران ترجمه تماس حاصل فرمایید تا در آزمون استخدامی این مرکز شرکت نمایید.


15- چگونه می توانیم با کیفیت ترجمه بیشتر آشنا شویم؟

شما می توانید فقط 250 کلمه از متن خود را برای نمونه در سایت ثبت نمایید تا مترجمین ما آن را ترجمه نمایند و به شما تحویل دهند و پس از اینکه از کیفیت ترجمه راضی بودید الباقی متن خود را در سایت ثبت نمایید.

 


16- آیا از لحاظ زمانی شرایط بسیار فوری و اضطراری هم دارید؟

 بله ما قادر به انجام ترجمه های بسیار فوری ، به صورتی که در عرض 12 ساعت انجام شود، نیز می باشیم و برای این موضوع تمهیداتی اندیشیده ایم. لطفا برای برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مرکز تماس حاصل فرمایید.


17-  چگونه می توانم برگه هایی که در دست دارم  را برای شما ارسال نمایم؟

ابتدا صفحات خود را اسکن نموده و سپس سفارش ترجمه خود را در وبسایت ثبت نمایید تا قیمت گزاری گردد. البته شما می توانید به صورت حضوری یا توسط فکس یا پست یا پیک یا هر وسیله دیگری برگه های خود را به مرکز بیاورید تا به صورت رایگان قیمت گزاری شود.


 

 

اطلاعاتی که در سایت بانک از کاربر درخواست می شود

 • شماره کارت
  • عددی ۱۶ رقمی که روی کارت درج شده است؛ این عدد بصورت ۴ عدد، ۴ رقمی است.
  • امکان دارد شماره کارت برخی از بانک ها بصورت فوق نباشد که در این صورت از روابط عمومی همان بانک، اطلاعات بیشتر را کسب نمایید.
 • رمز دوم کارت یا رمز پرداخت اینترنتی
  • رمز دوم کارت یا رمز پرداخت اینترنتی، عددی است به طول ۴ تا ۱۲.
  • معمولا رمز پرداخت اینترنتی( یا رمز دوم کارت)، از طریق پایانه ای خودپرداز بانک صادرکننده کارت، قابل تنظیم است. بدین صورت که پس از وارد شدن به منوی خودپرداز با وارد کردن رمز اول(رمز ۴ رقمی) میتوانید از قسمت تغییر رمز و سپس تغییر رمز دوم(در صورت داشتن) اقدام کنید.
  • بعضی از کارت ها بصورت پیش‌فرض قابلیت پرداخت روی پایانه‌های اینترنتی را ندارند، که معمولا پس از تنظیم یا تغییر رمز دوم کارت به شیوه پیشتر بیان شده، این قابلیت فعال می شود.( البته برخی از بانک ها این امکان را در پایانه های خودپرداز ارائه نداده و فعال شدن قابلیت پرداخت اینترنتی از داخل شعب بانک انجام میشود)
 • CVV2 یا رمز تایید کننده کارت
  • معمولا عددی ۳ یا ۴ رقمی است که در پشت یا روی کارت درج شده است
  • در کارت بانک صادرات، عددی ۴ رقمی است که روی کارت و بالای شماره کارت درج شده است.
  • در کارت بانک ملی عددی ۴ رقمی است که پشت کارت چاپ شده است.
  • در کارت بانک‌های ملت، پاسارگاد، کشاورزی عددی ۳ رقمی است که پشت کارت چاپ شده است.
  • در کارت بانک سامان عددی ۳ رقمی است که روی کارت درج شده است.
 • تاریخ انقضا
  • تاریخی است طبق تقویم شمسی که معمولا روی کارت درج شده و بصورت سال و ماه است.
  • در برخی بانک‌ها پس از تغییر رمز دوم از طریق دستگاه خودپرداز، در رسید چاپی که از دستگاه خارج می شود، تاریخ انقضا نیز درج می‌شود.

ترجمه و تایپ مقاله و متون تمامی رشته ها و گرایش ها ، 41 زبان، تخفیف در سفارش آنلاین، لطفا کلیک کنید!

af;i ljv[ldk hdvhk

;hk,k jv[li ;hs\dk

‘v,i jv[li vc,l’dv

چند توصیه

 1.  تمامی دروازه‌های پرداخت برای هر تراکنش یک شناسه پیگیری ایجاد می‌نمایند که این شناسه معمولا در سایت دروازه پرداخت و همچنین در این سایت به شما نمایش داده می‌شود. توصیه می‌گردد این شناسه پیگیری را حفظ نموده تا در صورت رخ دادن هرگونه مشکل، بتوان با کمک آن تراکنش را در سمت دروازه پرداخت، پیگیری نمود.
 2.  دروازه پرداخت سامان در صفحه دوم سایت خود، شماره خرید تراکنش و شناسه پیگیری را با هم نمایش می‌دهد. توصیه می‌شود هر دو شناسه را نگهداری نمایید.
 3.  در مواردی که از فعال بودن کارت، قابلیت پرداخت اینترنتی و وارد کردن اطلاعات در سایت بانک اطمینان دارید، اما پیامی که در سایت بانک مشاهده می‌نمایید به معنی غیرفعال بودن کارت یا اشتباه در وارد کردن اطلاعات است، توصیه می شود یکبار رمز دوم کارت را از طریق پایان خودپرداز تغییر دهید.
 4.  لازم به ذکر است که کارت بانک‌های سامان، ملت، اقتصاد نوین، ملی، کشاورزی، صادرات، پاسارگاد، رفاه، سرمایه و … که رمز اینترنتی‌شان( به شیوه‌هایی که در بالا به آن اشاره شد) فعال شده باشد، قابلیت پرداخت از طریق دروازه‌های پرداخت موجود را دارند.
 5.  معمولا در دروازه های پرداخت اینترنتی برای مسایل امنیتی تصویری وجود دارد که بصورت تصادفی مقداری در آن تصویر نمایش داده می‌شود و از کاربر خواسته می‌شود تا آن را وارد کند، اگر در سایت بانک اعلام شده است که این مقدار به بزرگی و کوچکی حروف حساس است، حتما این مساله را رعایت کنید
 6.  کاربران می‌توانند از کارت آشنایان و بستگان برای پرداخت استفاده کنند و هیچ اصراری بر یکسان بودن نام کاربر و مالک کارت نیست.
 7.  امکان پرداخت اینترنتی با کارت‌های هدیه بانک‌ها که رمز پرداخت اینترنتی وجود دارد اما به این نکته توجه داشته باشید که باید حتما موجودی کارت هدیه برابر یا بیشتر از میزان هزینه باشد.
 8. وجه کسر شده از حساب کاربرانی که برای پرداخت وجه اقدام نموده و در سایت دروازه پرداخت اینترنتی( سایت بانک) یا در این سایت با پیغام عدم موفقیت در پرداخت وجه مواجه شده ولی وجه از حسابشان کسر شده است، بصورت خودکار حداکثر تا ۴۸ ساعت، به کارت بازخواهد گشت. چنانچه طبق صورتحساب دریافتی از کارت خود اطمینان دارید که وجه به کارت عودت داده نشده است با مرکز تماس بانک مربوطه(دروازه پرداخت اینترنتی مورد استفاده) تماس بگیرید.
  • شماره تماس بانک سامان برای مسائل دروازه پرداخت سامان: ۸۳۴۲۴۱۳، ۸۸۳۴۲۴۱۶ و ۸۸۳۴۲۴۱۹
  • شماره تماس بانک پارسیان برای مسائل دروازه پرداخت پارسیان: ۲۲۶۶۱۷۰۰ الی ۲۲۶۶۱۷۰۶


تمامی خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.